top of page
projektowanie_zjazdow_background 1.jpg

Sprawne projektowanie, uzgadnianie i wykonywanie zjazdów drogowych

W        Projektowanie Drogowe sprawnie zajmiemy się przygotowaniem projektu zjazdu drogowego w Warszawie.

 

Stosunkowo niewielkie i pozornie bezproblemowe, nadal wymagaja uzyskania uzgodnień i zatwierdzeń. Nie wiesz jak lub nie chcesz się tym zająć? Pozostaw to nam!

Projektowanie Drogowe Logo

Projektowanie zjazdów drogowych w Warszawie - główne etapy działania

1. Wizja lokalna w terenie

Ustalamy zakres działań koniecznych do zaprojektowania i uzgodnienia zjazdu w zgodzie z obowiązującymi przepisami i wytycznymi jednostek miejskich.

2. Projektowanie zjazdu z drogi publicznej

Przygotowujemy projekt zjazdu drogowego, który spełnia jednocześnie wymagania formalno-prawne oraz oczekiwania inwestora.

 

3. Uzyskanie uzgodnień

Uzgadniamy proponowane rozwiązania z Zarządcą Drogi oraz Zarządzającym Ruchem - występujemy o decyzję na lokalizację zjazdu, zaopiniowanie rozwiązań geometrycznych, uzgodnienie konstrukcji nawierzchni oraz projektu stałej organizacji ruchu dla projektowanego zjazdu z drogi publicznej.

4. Realizacja projektu zjazdu drogowego

Po uzyskaniu koniecznych uzgodnień oraz zatwierdzeniu projektu organizacji ruchu na czas robót i po ich zakończeniu przystępujemy do budowy zjazdu z drogi publicznej.

 

5. Odtworzenie zieleni

Przywracamy estetykę otoczenia inwestycji, odtwarzając zieleń oraz zdemontowaną na czas robót infrastrukturę.

Projekty zjazdów z drogi w Warszawie

W Warszawie w przypadku projektu zjazdu drogowego i jego realizacji do standardowej listy uzgodnień trzeba dodać także opinie odpowiednich urzędów, w zależności od kategorii drogi (więcej informacji znajdziesz tu).

Dzięki doświadczeniu i dobrej znajomości rynku lokalnego, jesteśmy w stanie sprawnie i kompleksowo zająć się niezbędnymi formalnościami. Oszczędzamy Twój czas i energię, dbając o terminową realizację wszystkich etapów inwestycji.

Zadzwoń lub napisz do nas, aby uzgodnić zakres działań, w których potrzebujesz wsparcia.

bottom of page