top of page
budownictwo_drogowe_background 1.jpg

Wytrzymała infrastruktura drogowa

Wybierz sprawdzoną firmę drogową z Warszawy do realizacji swojej inwestycji.

W       Projektowanie Drogowe starannie, krok po kroku zajmiemy się procesem budowy czy przebudowy dróg, ulic, skrzyżowań, zjazdów, parkingów, chodników, dróg dla rowerów, odtworzeń nawierzchni i zieleni.

 

Otrzymujesz od nas pełne wsparcie techniczne bez względu na stopień skomplikowania inwestycji. 

Projektowanie Drogowe Logo

Zapomnij o skomplikowanych formalnościach


Kompleksowo zajmiemy się nimi za Ciebie! Budowa i przebudowa dróg wiąże się z wieloma formalnościami, na które trzeba poświęcić zarówno czas, jak i energię. Te kwestie, nieumiejętnie zorganizowane, mogą znacząco wydłużyć realizację inwestycji.

 

Zdejmujemy z Ciebie to ryzyko i na siebie bierzemy sprawne uzyskanie uzgodnień z jednostkami miejskimi w zakresie konstrukcji nawierzchni, wystąpienia o zajęcie pasa drogowego, wdrożenia czasowej organizację ruchu na czas prowadzonych robót drogowych oraz odbioru i pozwolenia na użytkowanie.

Co sprawia, że klienci wybierają naszą firmę drogową z Warszawy?

budownictwo_drogowe_button_1.jpg

Bez przestojów w realizacji

Współpracujemy ze sprawdzonymi dostawcami wysokiej jakości materiałów, którzy zapewniają ciągłość dostaw. Dzięki temu sprawnie i bez zbędnych przestojów realizujemy inwestycje.

budownictwo_drogowe_button_3.jpg

Ograniczenie czasu realizacji do minimum

Trzymamy się ustaleń i terminów, stawiając na partnerskie relacje w biznesie. Szczerze i otwarcie mówimy naszym klientom o dostępnych możliwościach, które mogą usprawnić przebieg realizacji ich inwestycji.

budownictwo_drogowe_button_2.jpg

Wieloletnie doświadczenie

W branży budownictwa drogowego działamy od lat, dzięki czemu potrafimy przewidzieć i na bieżąco rozwiązywać problemy pojawiające się na etapie realizacji (np. kolizje z istniejącą infrastrukturą podziemną).

Budownictwo drogowe i przebudowa dróg - Warszawa


Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie budowy i przebudowy dróg, ulic, skrzyżowań, zjazdów, parkingów, chodników, dróg dla rowerów, odtworzeń nawierzchni i zieleni w m. st. Warszawie. Począwszy od konsultacji z klientem, przez wizję lokalną oraz możliwości techniczne wykonania, dobieramy technologię i materiały pozwalające na wieloletnią i bezproblemową eksploatację zrealizowanej infrastruktury drogowej.


Ilość koniecznych do przeprowadzenia wymagań formalnych potrafi znacząco wydłużyć realizację inwestycji.

Naszym klientom oferujemy sprawne prowadzenie uzgodnień z jednostkami miejskimi w zakresie konstrukcji nawierzchni, wystąpienia o zajęcie pasa drogowego, wdrożenia czasowej organizację ruchu na czas prowadzonych robót drogowych oraz odbioru i pozwolenia na użytkowanie.

Firma drogowa zajmująca się budownictwem dróg i mostów

Prowadzimy nadzory nad realizacją inwestycji w zakresie szeroko pojętego budownictwa infrastrukturalnego, minimalizując negatywny wpływ robót drogowych na płynność ruchu tam, gdzie to możliwe.

Wieloletnie doświadczenie projektowo-wykonawcze pozwala nam skutecznie rozwiązywać problemy pojawiające się na etapie realizacji, m.in. kolizje z istniejącą infrastrukturą podziemną. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, terminowo wywiązując się z podjętych zobowiązań oraz dbając o zachowanie najwyższych standardów wykonawczych.
Nawiązana współpraca ze sprawdzonymi dostawcami materiałów pozwala nam zapewnić ciągłość dostaw i powoduje brak przestojów w realizacji budowy infrastruktury drogowej.

Niezależnie od stopnia skomplikowania Twojego projektu, oferujemy pełne wsparcie techniczne oraz ograniczenie czasu realizacji do niezbędnego minimum.

Planujesz inwestycję? Zapytaj o niezobowiązującą wycenę robót drogowych.

bottom of page